Beton storten en Dag van de Bouw op 21 juni in Belfeld

Beton storten voor de kademuur
Vorige week heeft de aannemer het eerste deel van de werkvloer van de kademuur aangelegd. Dit is het deel waar de damwanden uit de grond komen. Hier is een bekisting op aangebracht zodat vervolgens het beton gestort kon worden.
Vervolgens brengt de aannemer de bekisting van de kademuur aan zodat de betonstorting voor de kademuur uitgevoerd kan worden.
In augustus worden de glazen keringsdelen gemonteerd.
Dag van de Bouw op 21 juni
Reserveer alvast 21 juni van 10:00 tot 13:30 uur in uw agenda. Dan is het de Dag van de Bouw. U kunt een kijkje komen nemen op het bouwterrein en uitleg krijgen over de werkzaamheden. De mensen van de aannemer en het waterschap leiden u graag rond over de bouwplaats en vertellen u meer over de werkzaamheden van de dijkversterking.
Ook zijn er bever- en muskusrattenbestrijders aanwezig om te vertellen over hun werk voor het onderhouden van dijken. Voor kinderen is er de mogelijkheid te experimenteren met klei, zand, takjes om te kijken wat nu het beste is om water tegen te houden.
U bent van harte welkom op:
Datum: zaterdag 21 juni 2025
Tijd: van 10:00 tot 13:30 uur
Locatie: op het bouwterrein tegenover Rijksweg Zuid 9 in Belfeld.