Nieuwsupdate dijkversterking Belfeld

Ophoging en afsluiting Rijksweg Noord
Zoals in de vorige nieuwsbrief aangekondigd is de aannemer begonnen met de werkzaamheden aan de Rijksweg Noord. De weg wordt opgehoogd en gaat onderdeel uitmaken van de dijk, zoals ook bij Rijksweg Zuid is gebeurd. Om het werk uit te kunnen voeren is een deel van Rijksweg Noord van 18 tot en met vrijdag 29 augustus 20:00 uur afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Lees het hele bericht op de website.
Vervolg van de werkzaamheden
In september vinden de werkzaamheden aan de coupure in de Maasstraat en de riooloverstort bij het Oude Veerpad plaats. Ook zal de aannemer dan de groene dijk zowel aan de noord- als zuidkant verwijderen. Hierbij wordt alle vrijkomende grond herschikt en zoveel mogelijk binnen het projectgebied weer hergebruikt. Na het verwijderen worden de nieuwe dijken aangelegd.
In september begint de aannemer ook met de afwerking van de binnenzijde van de harde kering. De binnenzijde van de keermuur wordt gezandstraald om deze ruw te maken zodat er vervolgens een steenstrip aan kan worden bevestigd.