- Projecten en werkzaamheden
Werkzaamheden aan kademuren Schin op Geul gaan verder

In mei lieten we weten dat de uitvoerende werkzaamheden aan de kademuren van Schin op Geul na de zomer zouden starten. Inmiddels zijn we ongeveer een maand aan het werk. Vóór de bouwvak heeft de aannemer de voorbereidingen afgerond. Links van de brug bij Panhuis (Provinciale weg door Schin op Geul) is er een depot ingericht voor het opslaan van materiaal. Het eerste stuk van de Geul is afgevist, waarbij de vissen uit dit deel van de beek zijn gehaald. Ook zijn rijplaten op de bodem van de Geul gelegd. Hierop kunnen machines rijden zonder dat de bodem beschadigt.
Hoe gaan de werkzaamheden verder?
De werkzaamheden aan de eerste kademuren gaan voorspoedig. Het stapelwerk en het hergebruik van bestaande stenen verlopen goed. We kunnen verder met het volgende deel van de kademuren. Vanaf maandag 12 oktober start aannemer Van Beers met het herstellen van de kademuren bij de Tolhuisstraat. Vanaf daar wordt richting Panhuis gewerkt.
Blijf op de hoogte van de werkzaamheden
Voor dit project gebruiken we de BouwApp. Met deze gratis app houden we u op de hoogte van de werkzaamheden. Plaatsen we een nieuw bericht, dan krijgt u een melding op uw telefoon of tablet. U kunt via de app ook vragen stellen. Download de BouwApp in de App Store of Google Play, zoek op 'Herstel kademuren Schin op Geul' en voeg het project toe aan uw favorieten.
Meer informatie
Op de projectpagina van 'Herstel kademuur Schin op Geul' leest u meer over het project.